نسخه موبایل
www.atabatnews .ir
 خبرگزاری عتبات   
هادی العامری رسما از نامزدی پُست نخست‌وزیری عراق انصراف داد
کد خبر: ٩٠٧٩ تاریخ انتشار: ٢٧ شهریور ١٣٩٧ - ١٢:٣٦ تعداد بازدید: 428
صفحه نخست » عمومی » آخرین اخبار
هادی العامری رسما از نامزدی پُست نخست‌وزیری عراق انصراف دادرهبر ائتلاف فتح در پارلمان عراق رسما از نامزدی برای پُست نخست‌وزیری این کشور کناره‌گیری کرد.

به گزارش خبرگزاری عتبات به نقل از المیادین، هادی العامری، رهبر ائتلاف فتح در پارلمان عراق با اعلام کناره‌گیری از نامزدی سمت نخست‌وزیری گفت: امیدواریم اقدامات برای انتخاب رئیس‌جمهور و تعیین نخست‌وزیر هر چه سریع‌تر انجام شود. 

هادی العامری افزود: پس از آن که تصمیم خود را به مرجعیت دینی اطلاع دادم، امروز به طور رسمی کناره‌گیری خود را از نامزدی نخست‌وزیری به اطلاع مردم می‌رسانم.

وی ضمن بیان این که مسئله امروز، مسئله ملت و نه احزاب است، افزود: در خصوص ائتلاف، بر این باور هستیم اکنون زمان منازعات بین گروه‌ها و احزاب نیست.

هادی العامری تاکید کرد: مردم عراق شجاعت خود را در مقابله با مداخله آشکار آمریکا در عراق ثابت کردند. ما دو گزینه پیش رو داریم؛ یا باید از دستورات خارجی تبعیت کنیم یا با یکدیگر تفاهم داشته باشیم.

رهبر ائتلاف فتح در پارلمان عراق گفت: رسانه های دشمن برای انتشار دروغ به منظور سنگ اندازی در مسیر تشکیل دولت تلاش کردند. توافق در تعیین روسای سه گانه در عراق از مسائل ضروری است.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

Share
* نام:
* ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: