نسخه موبایل
www.atabatnews .ir
 خبرگزاری عتبات   
پاسخ کوبنده به حمله ای ناجوانمردانه
کد خبر: ٩٢٢٦ تاریخ انتشار: ٠٩ مهر ١٣٩٧ - ١٣:٢٩ تعداد بازدید: 207
صفحه نخست » عمومی » یادداشت
پاسخ کوبنده به حمله ای ناجوانمردانه

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به حادثه تروریستی اخیر اهواز، مقر تروریست ها و سران گروهک های تکفیری را در شرق فرات در سوریه هدف حمله موشک های بالستیک قرار داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری عتبات، این صدای موشک فقط نبود، بلکه صدای جانانه ی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، که انتقامی سخت در جواب ترقه بازی آنها بود. 
هدف، پایگاه تروریست های وهابی تکفیری است که صدای آن به گوش حامیان آدم کشان رسید. 
گوشمالی کوبنده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جواب کسانی هست، که نگاه چپ و ناجوانمردانه به ایران دارند. 
این موشک، صدای  مردم غیور کشورمان بود تا به جهانیان ثابت کند که ایران و ایرانی تا آخر، جان پای وطن و عقیده اش می ماند. 
طبق آمار اولیه، شمار زیادی از تروریست های تکفیری  به هلاکت رسیدند.
در پی جنایت تروریستی 31 شهریور ماه 1397 اهواز که به شهادت 25 تن و مجروح شدن 69 تن از مردم مظلوم و بی دفاع و نیروهای مدافع میهن اسلامی منجر گردید، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با استعانت از ذات اقدس باری تعالی، به نیابت از ملت سرافراز ایران و خانواده های معظم شهیدان ، در لبیک به ندای مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) برای انتقام خون این شهدا، به ویژه کودک 4 ساله و جانباز 70 درصد دفاع مقدس از تروریست ها و گوشمالی عوامل بزدل این حادثه ، ساعت 2 بامداد امروز (دوشنبه 9 مهرماه) محل استقرار و تجمع تروریست های تکفیری تحت حمایت امریکا و قارون های منطقه در شرق فرات در کشور سوریه را مورد ضربه موشکی قرار داد.
طی این عملیات که با نام "ضربت محرم" و با رمز مقدس" یا حسین( ع)" انجام شد ، تعداد 6 فروند موشک بالستیک میان برد از پایگاه های موشکی نیروی هوا فضای سپاه در غرب کشور شلیک و تروریست های مزدور و جنایتکار از فاصله 570 کیلومتری هدف ضربات مهلک و مرگبار قرار گرفتند.
متعاقبا 7 فروند پهپاد رزمی این نیرو مواضع و مقرهای تجمع و پشتیبانی تروریست های مزدور استکبار جهانی را بمباران کردند. 
بر اساس اطلاعات و گزارشهای دقیق دریافتی، در این عملیات تعدادی از سرکردگان و عناصر موثر جنایت اخیر  تروریست ها به هلاکت رسیده و یا مجروح شده اند، همچنین زیرساخت ها و انبار ذخیره مهمات آنان منهدم گردید.

انتهای پیام


Share
* نام:
* ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: