نسخه موبایل
www.atabatnews .ir
 خبرگزاری عتبات   
تفرقه افکنی تیری در سنگ
کد خبر: ٩٢٤٨ تاریخ انتشار: ١٠ مهر ١٣٩٧ - ١٢:٠٢ تعداد بازدید: 227
صفحه نخست » عمومی » یادداشت
یادداشت؛
تفرقه افکنی تیری در سنگ

تفرقه افکنی در سپاه اسلام با عنوان عرب و عجم ، سیاه و سفید حربه قدیمی است که از صدر اسلام تاکنون تیر در کمان دشمنان اسلام علیه مسلمانان بوده است.

به گزارش خبرگزاری عتبات، تفرقه افکنی در سپاه اسلام با عنوان عرب و عجم ، سیاه و سفید حربه قدیمی است که از صدر اسلام تاکنون تیر در کمان دشمنان اسلام علیه مسلمانان  بوده است.
دعوایی که هیچ انتهایی ندارد و فقط و فقط هدفش ضربه به ستون اسلام است. بالاخره اسلامی که فرقی بین هیچ بنده ای نمی گذارد و ثروت و قدرت ملاک احترامش نیست، دشمن بسیاری دارد و مطمئنا خاری به چشم خیلی هاست.
در دین خدا سیاه و سفید ، عرب و عجم ، ترک و لر معنی ندارد و خداوند متعال معیار را دین داری و انسان بودن قرار می دهد، نه نژاد و رنگ و گویش .
دشمن گاهی در بین ایرانیان با تفرقه افکنی بین اقوام ایرانی ظاهر می شود و گاهی با ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی و گاهی با تفرقه افکنی بین عرب و عجم .درست پیداست دشمن هر زمان و در هر میدان که حریف سپاه اسلام نمی شود، در فکر تفرقه افکنی می افتد.زمانی که لشکر زبیریان در میدان رزم حریف لشکر مختار نشدند با نفوذ در لشکر مختار، ایجاد تفرقه بین عرب و عجم کردند.باید از تاریخ درس عبرت گرفت و دانست که دامن زدن به مسائل تفرقه انگیز،بازی کردن در زمین دشمن است.
دشمن زمانی که در میدان رزم حریف  لشکر اسلام نشود، آخرین تیرش تفرقه افکنی است. وقتی دشمنان اسلام لشکر بیش از 22 میلیون نفری پیاده روی اربعین را می بیند ،می ترسد و لرزه براندامشان می افتد. و حال که خود را حریف این میدان نمی بیند ساده لوحانه شروع به تفرقه افکنی می کنند.
کسانی که وحدت بین شیعیان را با این تفرقه افکنی های بچه گانه نشانه می روند باید بدانند که تیرشان در سنگ است.برادری بین شیعیان امیر المومنین(ع)  با هر نژادی، عهدی است ازلی و تا قیام حضرت مهدی (عج) و تا ابدیت ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام

Share
* نام:
* ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: