نسخه موبایل
www.atabatnews .ir
 خبرگزاری عتبات   
شلیک همزمان ۴ موشک بالستیک به جنوب عربستان
کد خبر: ٩٥٢٢ تاریخ انتشار: ٢٢ مهر ١٣٩٧ - ٠٠:١١ تعداد بازدید: 185
صفحه نخست » دین » مطلب ویژه
شلیک همزمان ۴ موشک بالستیک به جنوب عربستان

منابع یمنی از شلیک همزمان چهار فروند موشک بالستیک به سمت مواضع عناصر شبه نظامیان وابسته به ائتلاف سعودی در جنوب عربستان خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری عتبات، نیروهای ارتش یمن و انصارالله در ادامه حملات موشکی، امشب هم چهار فروند موشک بالستیک «زلزال-1» را به صورت همزمان به سمت محل تجمع شبه‌نظامیان و عناصر مزدور در نجران و عسیر شلیک کردند.

منابع خبری یمن می‌گویند که یگان موشکی شامگاه شنبه، سه فروند موشک «زلزال-1» را به منطقه عسیر در جنوب عربستان و یک فروند دیگر از همین نوع را به سمت نجران شلیک کردند.

یگان موشکی ارتش یمن و انصارالله شنبه شب همزمان یک فروند «زلزال-1» را به سمت محل تجمع نظامیان ارتش سعودی و تجهیزات نظامی آنها در منطقه «حصن الحماد» در نجران واقع در جنوب عربستان شلیک کرد.

نیروهای موشکی ارتش یمن و انصارلله عصر امروز شنبه نیز یک فروند موشک بالستیک «زلزال-2» را به سمت پایگاه‌ شبه‌نظامیان در منطقه «حریب» شهرستان «نهم» در استان صنعاء شلیک کردند.

حملات موشکی ارتش یمن از ابتدای سال 2018 افزایش قابل ملاحظه‌ای داشته است و به وعده رئیس سابق و کنونی شورای عالی سیاسی یمن، سال 2018، سال موشکی خواهد بود.

منبع ابنا

انتهای پیام

Share
* نام:
* ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: