2018 December 17 - دوشنبه 26 آذر 1397
زینتی برای امام زمان(عج) باشید / رکن آبادی مس وجودش را خام فروشی نکرد
کد مطلب: ١٠٣٧٢ تاریخ انتشار: ١٣ آذر ١٣٩٧ - ٢٢:٥٠ تعداد بازدید: 66
صفحه نخست » عمومی » آخرین اخبار
سردار حاج حسین یکتا در یادواره شهدای منا گفت:
زینتی برای امام زمان(عج) باشید / رکن آبادی مس وجودش را خام فروشی نکرد

مثل شهید رکن آبادی زینتی برای امام زمان(عج) باشید.

به‌ گزارش خبرنگار خبرگزاری عتبات ، یادواره شهید رکن‌آبادی به همت «کانون دانشجویی تصمیم و اقدام» تحت پوشش دفتر نهاد نمایندگی مقام‌ معظم‌ رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مجتمع ولیعصر (عج) برگزار شد.

 سردار حاج حسین یکتا اظهار کرد: پیش‌ بینی‌های امام(ره) اتفاق افتاده است و پیش‌بینی‌های مقام معظم رهبری نیز به زودی اتفاق خواهد افتاد. این روزها داعش به اروپا  برای اهداف شوم خود سفر می کند، اما پس از نامه رهبری به جوانان اروپایی، آن ها به سمت اسلام واقعی اشتیاق پیدا کردند.

یکتا افزود: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با وجود تمام مشکلات و حضور نفوذی‌ها و دشمنان داخلی و خارجی، چهلمین سال پیروزی این انقلاب را جشن خواهیم گرفت. به بعثت انقلاب نزدیک می شویم و باید درکنار بعثت، به فرموده ی رهبری رجعت داشته باشیم و از دوران دهه ی ۶۰،  غم خوار بودن درکنار مردم را به یاد بیاوریم و به آن عمل کنیم.

سردار یکتا در خصوص شهید رکن آبادی سفیر سابق ایران در بیروت تصریح کرد: از ویژگی‌های رفتاری شهید رکن‌آبادی این بود که از جمله شهدایی بود که دل انسان پیش او جا می‌ماند و شهیدی بود که مس وجود خود را به آسانی نفروخت و خام‌ فروشی نکرد، بلکه انسانی دانش ‌بنیان بود.

وی تصریح کرد: اکنون که به نقطه‌ای خاص از انقلاب اسلامی رسیده‌ایم، آمریکای جنایتکار زیر تمام عهدهای خود زده و استکبار جهانی تمام قد در مقابل ما ایستاده است. دشمنان تمام تلاش خود را می‌کنند که ظهور امام زمان(عج) اتفاق نیفتد و لذا ما نباید از مسیر امام زمانمان جا بمانیم.

در ادامه وی به حضارین و به خصوص دانشجویان اشاره کرد و گفت: باید مس زرین، برای زینت امام زمان(عج) در عصر ظهور باشید.

 سردار گفت: کار انقلاب با وجود عناصر ویژه پیش خواهد رفت و اکنون در برهه ای از تاریخ قرار گرفته‌ایم که در حال نبرد نابرابر با کفر هستیم؛ این در حالی است که پشت دروازه‌های بیت المقدس رسیده ایم. بزرگترین امتحانی که خداوند در این نقطه از تاریخ از ما خواهد گرفت، ولایت‌پذیری از امام زمان(عج) از طریق مقام معظم رهبری است.

حاج حسین یکتا خاطرنشان کرد:  در زمان  طلوع امام زمان(عج) شک‌ها و تردیدها زیاد خواهد شد و ما نیز به شدت امتحان خواهیم شد. به غیر از خط ولایت نخواهیم توانست از این امتحات سربلند بیرون آییم و درخطاب به دانشجویان گفت: مثل شهید رکن آبادی برای دین خدا باشید.

انتهای پیام

Share
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
* کد امنیتی: