2019 January 18 - جمعه 28 دي 1397
ضربه سنگین به اسرائیل در کرانه باختری؛ هلاکت ۳ نظامی در عملیات یک فلسطینی
کد مطلب: ١٠٧٦٧ تاریخ انتشار: ٢٣ آذر ١٣٩٧ - ١٦:٠٦ تعداد بازدید: 88
صفحه نخست » دین » مطلب ویژه
ضربه سنگین به اسرائیل در کرانه باختری؛ هلاکت ۳ نظامی در عملیات یک فلسطینی

رسانه‌های رژیم صهیونیستی به هلاکت سه نظامی رژیم و زخمی شدن یک نظامی دیگر در عملیات یک فلسطینی در رام الله اشغالی اعتراف کردند.

به گزارش خبرگزاری عتبات،‌ رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند در عملیات تیراندازی در نزدیکی شهرک صهیونیست‌نشین جفعات  اساف در البیره در کرانه باختری، سه نظامی اسرائیلی کشته و یک نفر دیگر زخمی شدند. این رسانه‌ها در ادامه از کشته شدن سومین نظامی خبر دادند.

در پی این  عملیات ضد صهیونیستی، ارتش رژیم اشغالگر قدس، شهر رام الله را به محاصره کامل خود درآورد و ورودی‌های شهر البیره هم شاهد درگیری‌هایی با اشغالگران بود.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد هیچ یک از عاملان این تیراندازی آسیبی ندیده‌اند و نیروهای ارتش به سمت یک شهرک‌نشین که گمان می‌کردند یکی از عاملان تیراندازی باشد، آتش گشودند.

نظامیان صهیونیست بامداد پنجشنبه 22 آذر، اشرف نعالوه را در یک  عملیات نظامی ویژه در اردوگاه عسکر در شهر نابلس در شمال کرانه باختری اشغالی پس از حدود 9 ماه ناکامی در پیگرد و بازداشت وی، ترور کردند، صهیونیست‌ها، نعالوه را به عملیات تیراندازی در هفتم اکتبر در داخل منطقه صنعتی برکان در شهرک صهیونیست‌نشین ارئیل در نزدیکی شهر سلفیت در شمال کرانه باختری متهم می‌کنند که طی آن دو شهرک‌نشین به هلاکت رسید و یک نفر دیگر به شدت زخمی شد.

فرمانده ارتش رژیم صهیونیستی در کرانه باختری: هسته وابسته به حماس سبب شد که بهای بسیار سنگینی بپردازیم

از سوی دیگر نداف فیدان فرمانده ارتش رژیم صهیونیستی در کرانه باختری اشغالی شامگاه پنجشنبه اعلام کرد هسته نظامی وابسته به حماس در پی عملیات اخیر قرار دارد.

بر اساس گزارش یدیعوت آحارانوت، وی گفت طی روزهای اخیر، هسته وابسته به حماس به ما ضربه زد و سبب شد تا ما بهای بسیار سنگینی پرداخت کنیم و ما به پیگرد آنها ادامه خواهیم داد و بهایش را خواهند پرداخت.

این روزنامه آورده است ارتش اسرائیل معتقد است هسته حماس که عملیات را انجام داده، به کشتن نظامیان بسنده نکرده بلکه سلاح یکی از نظامیان را هم با خود برده و فرار کرده است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام

Share
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
* کد امنیتی: