2019 January 18 - جمعه 28 دي 1397
برگزاری سومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج سعید سیاح طاهری
کد مطلب: ١٢٠١٥ تاریخ انتشار: ٢٠ دي ١٣٩٧ - ٢٠:٠٦ تعداد بازدید: 22
صفحه نخست » عمومی » خبر ویژه
برگزاری سومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج سعید سیاح طاهری

سومین سالگرد شهادت پاسدار حریم انقلاب اسلامی و مجاهد عرضه فرهنگ سردار شهید حاج سعید سیاح طاهری برگزارشد

به گزارش خبرنگار خبرگزار عتبات ، سومین سالگرد شهادت پاسدار حریم انقلاب اسلامی و مجاهد عرضه فرهنگ سردار شهید حاج سعید سیاح طاهری روز پنج شنبه 20 دی در فرهنگسرای خاوران با تلاوت آیات کلام الله مجید و سخنرانی سردار علی اکبر پور جمشیدیان معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی پاسداران  آغاز شد.
 
سردار علی اکبر پور جمشیدیان در این مراسم گفت: ما در روز کاری زندگی می کردیم که تحت سلطه ابر قدرت بودیم که دم از آزادی می زدند، انقلاب آسلامی و ارزش های اسلامی را نمی دیدند خیابان های که در آن شراب و مشروب می فروختند، دیکتاتور حکومت می کرد که اسلام را محو کند. 
 
وی  گفت :40 سال پیش مرد الهی آمد که این کشور را نجات داد، تمام این اصلاحات را از بین برد،خودمان در مسایل سیاسی و اقتصادی و فرهنگی تصمیم می گیریم.
 
وی در ادامه افزود: متاسفانه در  این 40 سال در دو جبهه اقتصادی و فرهنگی لطمه خوردیم ، در  این 40 سال جنگ ایران و عراق را داشتیم که بسیجیان وارد جنگ شدند و شدند مجاهد فی سبیل الله؛ شهید سعید سیاح طاهری مجاهد فی سبیل الله بود بعد از انقلاب قبل از انقلاب خدمات فراوانی را انجام داد و مجاهد فرهنگی شد، وارد صحنه جنگ نرم شد در فتنه 88 حضور داشت در 8 سال جنگ تحمیلی حضور داشت در تمام عرصه های سیاسی و فرهنگی حضور چشمگیری داشت و مدافع حضرت زینب شد که در این راه به شهادت رسید.
 
سردار پور جمشیدیان  در پایان خاطر نشان کرد: طی این چند روز اخیر حدود 16  توطئه را  توسط نیروهایی مسلح و ارتش جمهوری اسلامی ایران خنثی کردیم و این کشور به برکت خون پاک شهدا در مقابل دشمنان به پیروزی خواهد رسید ، بعد از سخنرانی؛ مالک حدر پور بازیگر تلوزیون  به بیان خاطراتی از شهید سیاح پرداخت و در پایان مراسم به افراد برتر در در این مسابقات کتابخوانی هدایایی اهدا شد.
 
انتهای پیام
Share
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
* کد امنیتی: