2019 January 18 - جمعه 28 دي 1397
بخش مستند مدافعان حرم جشنواره مردمی عمار
کد مطلب: ١٢٠٢١ تاریخ انتشار: ٢٠ دي ١٣٩٧ - ٢١:٥٨ تعداد بازدید: 29
صفحه نخست » عمومی » اخبار برگزیده
بخش مستند مدافعان حرم جشنواره مردمی عمار

بخش مستند مدافعان حرم جشنواره مردمی عمار را اینجا بخوانید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری عتبات ، در بخش مستند مدافعان حرم، مستند های زیر به رقابت پرداختند:
 
1. "ابوضرغام" وحید فراهانی
 
2. "اسد الجنوب" حامد حزباوی
 
3. "پایان ماموریت" ساسان فلاح‌فر
 
4. "تولد حسن" محمد مهدی خالقی
 
5. "تیم تخریب" محمد حاجی‌مقصودی
 
6. "جان" امیرحسین نوروزی
 
7. "ردی از یک مرد" محسن اردستانی رستمی
 
8. "زمین می‌لرزد" عادل انیسی و محمدجواد رحیمی
 
9. "سردار پالمیرا" پوریا نجفی
 
10. "شجاعت اسماعیل" عبدالقادر طه‌زاده
 
11. "عابدان کهنز" مجید رستگار
 
12. "علمدار" مجید بهجت
 
13. "فقط زیبایی" ساسان فلاح‌فر
 
14."قله های برفی" ناصر نادری
 
15. "کرار" محسن عقیلی
 
16. "مستند ناتمام" علی سرو
 
17. "معجزه انقلاب" سیدحسین موسوی
 
18. "نجات" امیرحسین نوروزی
 
19. "نفرسوم" محمدجواد معصومی
 
20. "وقت بودن" عباس وهاج
 
در بخش مدافعان حرم، هیئت داوران لوح افتخار این بخش را به اثر "کرار" محسن عقیلی اهدا کرد.
 
همچنین هیئت داوران، فانوس این بخش و فانوس پر مخاطب ترین مستند نیز به اثر "عابدان کهنز" مجید رستگار اهدا شد.
 
"نجات" امیرحسین نوروزی فانوس دیگر این بخش را از آن خود کرد.
 
در بخش مستند ملت قهرمان، مستند های زیر با هم به رقابت پرداختند:
 
1. "18 درصد"  مصطفی شبان
 
2. "آتش به اختیار" اسماعیل جعفری‌ جمنانی
 
3. "آخرین پرواز" محسن قیصری
 
4. "آقا سعید" مصطفی فاتحی
 
5. "بازگشت" محمدصادق مبینی
 
6. "بانو" محمد حبیبی منصور
 
7. "بیشتر از مادرم" علیرضا باغشنی
 
8. "پیشمرگان" مجتبی حصاری
 
9. "توتیا"  محمدرضا خوش‌فرمان
 
10. "جلیل و خلیل" روح‌الله اکبری
 
11. "حقیقتی شبیه افسانه‌ها" سیدعلی غمخواری
 
12. "خط نورانی" نادر فرجی
 
13. "روشن‌فکر" علیرضا باغشنی
 
14. "زهیر" فرحناز نامجوفرد
 
15. "سرّاج" محمدرضا دهستانی اردکانی
 
16. "شمال یا جنوب" مریم‌السادات مومن‌زده
 
17. "شیخ محمد" روح‌الله فخرو
 
18. "شیدایی"(شهید امیری) عباس رحمانیان کوشککی
 
19. "گلبرار" محمدجواد رئیسی
 
20. "ماجرای یک برجک" محسن اردستانی رستمی
 
21. "مرد و مزرعه" مسعود کارگر
 
22. "مریم بانو" محمدرضا حاج‌محمدحسینی
 
23. "من دهه هفتادی‌ام" مظفر حسینخانی هزاوه
 
24. "همیشه با من" حسن ساجدی
 
25. "یادگاری" میثم ملکی‌پور
 
هیئت داوران این بخش، لوح افتخار این بخش را به اثر "جلیل و خلیل" روح‌الله اکبری اهدا کرد.
 
همچنین، فانوس این بخش به اثر "بانو" محمد حبیبی منصور تعلق گرفت.
 
در بخش مستند جنگ اقتصادی، مستندهای زیر به رقابت پرداختند:
 
1. "آن سوی دجله" محسن مقصودی و مهدی فریدی
 
2. "بادگیرهای زمینی" محمدجواد رحیمی
 
3. "به نام پدر" محمدتقی رحمتی
 
4. "ترینیتی" مسعود کارگر
 
5. "جوجه‌های انگلیسی" محمد هادی اینانلو
 
6. "خانه ایرانی" حسنا فولادپور
 
7. "خاویار قم" محمدجواد رحیمی
 
8. "ستاره دختر ایران" محمدتقی رحمتی
 
9. "سفر به سرزمین کلاشینکف" محسن مقصودی
 
10. "مرد نفتی" مصطفی خسروی
 
11. "من یک چوپانم" حمید هاشم‌زاده
 
هیات داوران این بخش لوح افتخار را به  "خاویار قم" محمدجواد رحیمی و "جوجه‌های انگلیسی" محمد هادی اینانلو اختصاص دادند.
 
فانوس این بخش نیز از آن مستند "به نام پدر" محمدتقی رحمتی شد.
 
انتهای پیام




Share
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
* کد امنیتی: