2019 January 18 - جمعه 28 دي 1397
تقدیر از سیروس مقدم کارگردان سریال "پایتخت"
کد مطلب: ١٢٠٣٢ تاریخ انتشار: ٢١ دي ١٣٩٧ - ٠٠:٠٦ تعداد بازدید: 19
صفحه نخست » عمومی » خبر ویژه
در جشنواره مردمی عمار صورت گرفت؛
تقدیر از سیروس مقدم کارگردان سریال "پایتخت"


در بخشی از این مراسم، از سیروس مقدم کارگردان سریال "پایتخت" تجلیل به عمل آمد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری عتبات، سیروس مقدم پس از قرار گرفتن روی صحنه گفت: خوشحالم که زنده و بی‌واسطه در خدمت شما هستم. سعادتی بود که امشب دعوت شدم و در خدمت شما بودم.
 
کارگردان پایتخت اظهار کرد: پایتخت متعلق به مردم است و بارها در جلسات خصوصی که با مدیران فرهنگی داشتم، عرض کرده‌ام که پایتخت نه متعلق به سیروس مقدم و محسن تنابنده و نه متعلق به تلویزیون و هیچ ارگانی ست، پایتخت متعلق به مردم است و تا وقتی که بخواهند ادامه پیدا می‌کند. تا وقتی که مردم از پایتخت دلزده نشوند و دوست داشته باشند پایتختی‌ها را ببینند،‌ ساخته می‌شود. ولی ما هم باید سوژه‌های خوب پیدا کنیم، موضوعاتی که توقعات مردم را برآورده کند.
 
بسته به سیستم مدیریت فرهنگی ماست که آیا آن‌ها هم تمایلی دارند که به این مطالبه مردم جواب مثبت بدهند یا نه؟
 
تا الان هیچ چیزی دال بر اینکه این تیم بطور جدی از آن خواسته شود که برای پایتخت 6 بیاندشید، نداشته است. برای همین امسال در خدمت شما نیستیم. وگرنه آقای تنابنده مالامال از سوژه است و به تعداد افراد این کشور، قصه و داستان وجود دارد.
 
 از روزی که پایتخت5 تمام شد، عزیزان ما باید به پایتخت 6 فکر می‌کردند تا تیم متلاشی نشود،‌ نه چند ماه مانده به عید.  ما باید برنامه‌ریزی داشته باشیم.
 
وی افزود: پایتخت شاید یکی از عوامل وحدت و انسجام فکری آحاد ملت است، از عمار تا حوزه‌های علمیه و ایرانیان مقیم خارج، قشر ضعیف جامعه هم تنها سرگرمی‌اش را پایتخت می‌داند. قومیت‌های مختلف هم مرتب خواهان پایتخت هستند و از ما دعوت می‌کنند پایتخت بعدی را به زادگاه آن ها ببربم. الان تیم پایتختی‌ها متلاشی شده و جمع کردن آ‌نها دور هم خیلی سخت است. اما به نمایندگی از این جمع می‌گویم تا زمانی که مردم خواهان پایتخت باشند و صدای مردم به گوش روابط عمومی سازمان صداوسیما برسد و جدی‌تر به این مسأله فکر کنند.
 
سپس نادر طالب‌زاده دبیر جشنواره عمار، مجید زین‌العابدین مدیر شبکه یک، رضا سلمانی به نمایندگی از مدافعان حرم، ولید درویش به نمایندگی از مردم سوریه و یک خانواده شهید مدافع حرم روی صحنه حاضر شدند و کاشی حرم رضوی را به سیروس مقدم اهدا کردند.
 
زین‌العابدین مدیر شبکه یک سیما گفت: همین‌جا از آقای مقدم برای شروع پایتخت6 دعوت می‌کنم. ایشان تیم خبره و چیره‌دست خوبی دارند و قاب تلویزیون و نیاز مردم را می‌شناسند. با همسر آقای مقدم (تهیه‌کننده سریال) مذاکراتی داشته‌ایم. امیدوارم امسال هدیه‌ای از درون پایتخت را در نوروز 98 تقدیم مردم کنیم.
 
انتهای پیام
Share
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
* کد امنیتی: