2018 December 15 - شنبه 24 آذر 1397
حضور بیش از 9 هزار زائر ایرانی در مدینه منوره
کد مطلب: ٨٧٨٦ تاریخ انتشار: ٠١ مرداد ١٣٩٧ - ٠٩:١٠ تعداد بازدید: 461
صفحه نخست » عمومی » آخرین اخبار
حضور بیش از 9 هزار زائر ایرانی در مدینه منوره

معاون ستاد مدینه با اشاره به حضور 9 هزار و 458 زائر ایرانی در مدینه منوره گفت: این زائران در قالب 40 پرواز و 69 کاروان وارد مدینه منوره شده اند و زیارت آن ها در سلامت و به صورت عادی انجام می شود.

به گزارش خبر گذاری عتبات ، جواد شاد معاون ستاد مدینه با اشاره به اینکه تاکنون 9 هزار و 458 زائر در قالب 40 پرواز و 69 کاروان وارد مدینه منوره شده اند، گفت: با وجود محدودیت ها، خدمات مطلوبی به زائران در مدینه ارائه شده است.
وی درباره خدمات درمانی نیز افزود: چهار درمانگاه راه اندازی و به 400 قلم دارو تجهیز شده است. پزشکان عمومی و متخصص در این درمانگاه ها در حال ارائه خدمات پزشکی به زائران کشورمان هستند.
معاون ستاد مدینه خاطر نشان کرد: زائران روزانه علاوه بر زیارت حرم پیامبر اکرم(ص) و بقیع، در جلسات انس و معرفت که توسط بعثه مقام معظم رهبری برگزار می شود و همچنین در جلساتی که کاروان ها در هتل ها برگزار می کنند، شرکت کرده و از روز سوم یا چهارم حضور خود در مدینه به زیارت دوره مشرف می شوند.
وی به زیارت سایر اماکن مقدس مدینه اشاره کرد و گفت: زائران حج 97 قبور شهدای احد و حضرت حمزه را نیز زیارت کرده و از مسجد قبا و ذوقبلتین و آثار تاریخی این شهر بازدید می کنند. زیارت زائران کشورمان همانند سال های گذشته طبق روال عادی انجام می شود.
انتهای پیام/
Share
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
* کد امنیتی: