2019 January 18 - جمعه 28 دي 1397
آمریکا و اسرائیل و عربستان مجبور به خروج از سوریه هستند
کد مطلب: ٨٨٢٥ تاریخ انتشار: ١٣ مرداد ١٣٩٧ - ١٣:٥٥ تعداد بازدید: 177
صفحه نخست » عمومی » خبر ویژه
آمریکا و اسرائیل و عربستان مجبور به خروج از سوریه هستند

به گزارش خبرگزاری عتبات حجت الاسلام شیخ علی دعموش معاون رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان گفت: ملت لبنان در جنگ 33 روزه اوج صبر و آمادگی برای جانفشانی را به نمایش گذاشت و ما باید همواره آنچه در جنگ رخ داد را یادآور شویم.

وی افزود: این صحنه های باشکوه باید در دل و جان همه نسل ها باقی بماند چرا که عامل عزت و افتخار هستند. نسل های آینده با استفاده از درس های این جنگ می توانند در برابر دشمنان بایستند.

این روحانی لبنانی تصریح کرد: معادله ای که مقاومت در این جنگ ترسیم کرد، مانع اصلی از تحقق طمع ورزی و تهدیدهای رژیم صهیونیستی علیه لبنان است.

وی اظهار داشت: این جنگ نشان داد که مقاومت به تجربه و قدرت فراوانی دست یافته و برای مقابله با هرگونه حماقت احتمالی دشمن در اوج آمادگی قرار دارد.

حجت الاسلام دعموش با اشاره به آخرین تحولات سوریه ادامه داد: همه نشانه ها و تحولات میدانی در سوریه بر پیروزی این کشور و همپیمانان آن در جنگ علیه تروریست ها و حامیان آنها دلالت دارد و جنگ به سوی پیروزی نهایی سوریه گام برمی دارد.

عضو ارشد مقاومت تأکید کرد که اخراج کلاه سفیدها از سوریه که نقش اطلاعاتی و امنیتی را در این کشور ایفا می کنند، نشان می دهد که پروژه آمریکایی و غربی و عربی شکست خورده است زیرا آنها مزدوران انگلیس و غرب محسوب می شوند و به مدیریت گروه های تروریستی پرداخته و در عملیات انفجار و قلت مشارکت دارند.

وی افزود: تلاش برای پوشش انسانی نشان دادن اخراج این نیروها بر مزدور بودن آنها دلالت می کند. اگر آنها یک سازمان عادی بودند چرا آمریکا و انگلیس و اسرائیل آنها را تحت حمایت کامل از راه اردن و سرزمین اشغالی خارج کردند.

شیخ دعموش گفت: دشمنان نسبت به شکست سوریه و ایران و مقاومت شرط بسته بودند اما هم اکنون چیزی جز شکست عایدشان نشده است.

وی خاطرنشان ساخت که نیروهای مقاومت از سوریه خارج نمی شوند بلکه این آمریکا و اسرائیل و عربستان و مزدوران تروریستی های آنها هستند که باید خارج سوریه را در آینده ای نزدیک ترک کنند.

پایان پیام

منبع:ابنا

Share
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
* کد امنیتی: