2019 January 19 - شنبه 29 دي 1397
واکنش رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات به صحبت های حمید فرخ نژاد
کد مطلب: ٨٨٣٧ تاریخ انتشار: ١٦ مرداد ١٣٩٧ - ١٢:٤٩ تعداد بازدید: 415
صفحه نخست » عمومی » خبر ویژه
واکنش رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات به صحبت های حمید فرخ نژاد

حسن پلارک رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات به سخنان حمید فرخ نژاد اشاره و اظهار کرد: ستاد بازسازی وظیفه دارد همه نذورات و هدایای مردم را سازماندهی کند تا بتواند به کمک این نذورات خدماتی را در عتبات به مردم ارائه دهد.

به گزارش عتبات نیوز: حسن پلارک رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات به سخنان حمید فرخ نژاد اشاره و اظهار کرد: ستاد بازسازی وظیفه دارد همه نذورات و هدایای مردم را سازماندهی کند تا بتواند به کمک این نذورات خدماتی را در عتبات به مردم ارائه دهد.

وی ادامه داد: یکی اهدافی که ستاد بازسازی دنبال می کند این است که تمام پول های اهدایی مردم جمع آوری شود، در حالی که این پول ها به چرخه اقتصادی کشور ما نیز وارد می شود.

وی با بیان اینکه در تمام عملیات عمرانی از نیروی انسانی ایرانی استفاده شده است، افزود: در این پروژه‌ها توانستیم از هنرهای معماری ایرانی-اسلامی که میراث عتبات است، استفاده کنیم و اجازه به استفاده شدن از هنرهای بیگانه ندهیم.

پلارک با بیان اینکه در اجرای پروژه های عمرانی هیچ یک از هزینه های انجام شده دولتی نبوده است، گفت: تمام نذروات مردمی صرف خدمات در عتبات شده است، چرا که بسیاری از طلا کاری های انجام شده در حرم امامین بزرگوار توسط نذورات مردمی بوده است. مانند طلاکاری ایوان حرم حضرت امیرالمومنین(ع) که اهدایی مردم خوزستان و فرهنگیان شهر کرمان است.

گفتنی است، حمیدفرخ‌نژاد با انتشار تصویری از مقایسه هزینه‌های ستاد عتبات در عراق با مشکلات معیشتی در سیستان وبلوچستان نوشت:
پناه برخدای علی(ع)،پناه برخدای فاطمه(س).

پایان پیام.

منبع:افکار نیوز

Share
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
* کد امنیتی: