2019 January 19 - شنبه 29 دي 1397
آغاز زندگی مشترک ۳۱۳ زوج خرمشهری همزمان با عید غدیر
کد مطلب: ٨٨٨٩ تاریخ انتشار: ٠٧ شهریور ١٣٩٧ - ١٥:١٧ تعداد بازدید: 215
صفحه نخست » عمومی » آخرین اخبار
آغاز زندگی مشترک ۳۱۳ زوج خرمشهری همزمان با عید غدیر

گروه اجتماعی ـ همزمان با عید غدیر مراسم جشن بزرگی در صحن شهدای مسجد جامع خرمشهر اجرا خواهد شد و طی این مراسم قرار است ۳۱۳ زوج جوان خرمشهری زندگی مشترک خود را آغاز کنند.

سجاد مؤمن، مدیر روابط عمومی دفتر امام جمعه خرمشهر درباره برنامه‌های این شهرستان در عید غدیر بیان کرد: برنامه‌های ستاد غدیر شهرستان از عید قربان شروع شد و تا عید غدیر ادامه خواهد داشت.

وی اظهار کرد: در این ده روز برنامه‌های متنوعی به ویژه در سطح روستاها با دعوت از سخنرانان و مداحان شهرستان برگزار شد و به طور کلی بیست جشن در سطح روستاها برگزار شد.

مؤمن همچنین ادامه داد: پنج شنبه ۸ شهریور همزمان با عید غدیر مراسم جشن ازدواج ۳۱۳ زوج خرمشهری در صحن شهدای مسجد جامع خرمشهر برگزار  خواهد شد. یکی از برنامه‌های در نظر گرفته شده برای تسهیل در امروز ازدوج این جوانان، اهدای جهیزیه به زوج‌های کم‌بضاعت است.

مدیر روابط عمومی دفتر امام جمعه خرمشهر خاطرنشان کرد: برگزاری این مراسم با حضور آیت‌الله شفیعی و آیت‌الله فرحانی، نمایندگان مردم استان در مجلس خبرگان رهبری، امام جمعه خرمشهر و عموم مردم همراه خواهد بود.

وی گفت: همچنین در شامگاه این روز مراسم اطعام پنج هزار نفر پس از نماز مغرب و عشاء در صحن شهدای مسجد جامع برگزار خواهد شد.

منبع ایکنا

Share
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
* کد امنیتی: