2018 November 21 - چهار شنبه 30 آبان 1397
توضیحات مدیر نمایشگاه عطر سیب درباره حواشی امسال
کد مطلب: ٨٩٩٣ تاریخ انتشار: ١٩ شهریور ١٣٩٧ - ١٩:١٥ تعداد بازدید: 267
صفحه نخست » عمومی » خبر ویژه
توضیحات مدیر نمایشگاه عطر سیب درباره حواشی امسال

مدیر برگزاری نمایشگاه عطر سیب با بیان علت حذف بن در نمایشگاه امسال افزود:در صورت استقبال مردم و هیئت ها،امکان تمدید نمایشگاه وجود دارد.

مکبری در گفت­ و­گو با خبرنگار خبرگزاری عتبات با اشاره به این که برگزاری این نمایشگاه مزیت های زیادی برای هیئت های مذهبی دارد،گفت:در نمایشگاه حال حاضر همه ی اقلام مورد نیاز هیئت ها من جمله ­ی اقلام تبلیغاتی،پرچم و کتیبه، محصولات اربعین، کتاب،محصولات فرهنگی و هنری، نرم افزار،محصولات غذایی،تجهیزات برقی و آشپزخانه­ ای و سیستم های صوتی موجود است.وجود این شرایط باعث می شود که وقتی هیئتی های محترم به این نمایشگاه می آیند،بتوانند تمامی نیاز های خود را یک جا و با تخفیف در نظر گرفته شده برطرف کنند که خود موجب صرفه جویی در زمان و هزینه های حمل و نقل شهری برای این عزیزان می شود.

وی با بیان این که نمایشگاه امسال مزیت هایی نسبت به سال گذشته داشته است،افزود:در نمایشگاه امسال سالن اقلام تبلیغاتی و فرهنگی نسبت به سال گذشته تقریبا 2 برابر شده است و حضور تولیدکنندگان ایرانی در حوزه کتیبه و پرچم بیشتر شده است. از طرفی شرایط پارکینگ و امکانات رفاهی نیز بهبود پیدا کرده است.

ایشان در مورد علت برداشته شدن بن در نمایشگاه امسال اظهار کرد:شورای شهر تهران با توجه به کمبود اعتبار مالی که برای شهرداری به وجود آمده است و همچنین ملاحظاتی که وجود داشته است، این تصمیم را اتخاذ کرده است.اما شهردار تهران این دستور را دادند که نمایشگاه امسال، طبق سال های گذشته با قوت برگزار شود.در این خصوص برخی از هیئتی های محترم نیز به این تغییر روش و اصلاحاتی که صورت گرفته نارضایتی هایی داشته­ اند،اما طوری نبوده است که به اصل نمایشگاه آسیب برساند.البته قابل ذکر است که این بن ها که حدودا 300 هزار تومان بوده اند،در هزینه های یک هیئت تاثیر چندانی ندارند و قبلا هم این بن ها بیشتر با هدف ایجاد شور و شعور و معرفت افزایی توزیع می شدند.

وی در خصوص کیفیت و قیمت محصولات ارائه شده در این نمایشگاه گفت:ما کارشناسانی داریم که کیفیت محصولات را مورد بررسی قرار داده اند که مورد تاییدشان قرار گرفته است.در این نمایشگاه چون اکثرا تولید کننده هستند،لذا با کیفیت ترین محصولات در سطح کشور را داریم. محصولات غذایی این نمایشگاه از شهروند و تنظیم بازار تامین می شود.و با توجه به تخفیف هایی که در محصولات غذایی من جمله گوشت و روغن وجود دارد،با استقبال خوب مردم رو به رو شدیم که موجب کمبود این محصولات در غرفه ها وایجاد صف های بعضا طولانی شده است.

وی در پایان با اشاره به این که غرفه ها برای فروشندگان کاملا رایگان هستند و این اقدام در راستای حمایت از تولیدکنندگان داخلی است، تصریح کرد:

اولویت با محصولات ایرانی است و محصولاتی که بهترین کیفیت و کمترین قیمت را داشته باشند در اولویت اند.فروشندگانی که در زمینه محرم و صفر و علی الخصوص اربعین ، برنامه و محصولی داشته باشد،می تواند در جلسه ای با مسئولین مربوطه، محصولات خود را ارائه  کرده و در صورت تایید توسط کمیسیون،می توانند غرفه بگیرد و محصولات خود را ارائه کنند.در پایان امیدواریم که بتوانیم هر سال کیفیت نمایشگاه را بهتر و بهتر کنیم.
 
انتهای پیامShare
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
* کد امنیتی: