2018 November 21 - چهار شنبه 30 آبان 1397
وداع با 135 شهید گمنام مقابل دانشگاه تهران
کد مطلب: ٩٠٤٢ تاریخ انتشار: ٢٢ شهریور ١٣٩٧ - ١١:٣٤ تعداد بازدید: 360
صفحه نخست » عمومی » خبر ویژه
با حضور مردم و مسئولان؛
وداع با 135 شهید گمنام مقابل دانشگاه تهران

صبح امروز مراسم وداع با 135شهید گمنام از مقابل دانشگاه تهران با حضور مردم و مسئولان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری عتبات دوباره پایتخت امروز عطر و بوی خاصی به خود گرفته است، صدقه سر شهدا،کوچه ها صفا گرفته اند و در هوای دلگیر این روزها میهمان چندتا گل یاس،استخوان و پاره لباس هستیم آری مردان باغیرتی که این روزها جای خالی شان بسیار درکنار مردم حس میشود، به وطن بازگشتند.
مردم از هرگوشه ای از شهر خودشان را به  میعادگاه شهدا رسانده اند مردمی که این روزها از وضع اقتصادی و شرایط کشور خیلی آرزده هستند، اما هنوز خودرا مدیون مردان باغیرت خود می دانند وبرای مادران شهیدان خبر از جوانان غیور آوردند ،تازه بعداز 35 سال چند تیکه استخوان برایشان آوردند و شاید نشانه ای پیدا کنند. مادران شهدایی که این روزها بیشتر ازهمه دل آرزده هستند.
انتظار سخت است برای مادری که هرروز باید  چشمانش به در دوخته باشد شاید خبری شود شاید...... 
*مراسم باشکوه تشییع پیکر شهدا 
آحاد مردم، خودشان را به دانشگاه تهران رسانده بودند و مراسم راس ساعت 9 شروع شد. در ابتدا قرن کریم تلاوت شد و پس از آن ابوترابی نائب رییس مجلس شروع به صحبت کردند. 
حجت الاسلام سید محمد حسن ابوترابی فرد اماجمعه موقت تهران ضمن حضور در مراسم  وداع با شهدای  گلگون کفن, گفت : سلام به کبوترهای خونین بال که با حضور خود در کشور می خواهند تا با ملت بزرگ ایران تجدید بیعت نمایند و آرمان های بلند امام و انقلاب را یادآوری کنند و بگویند که ما به خاک افتادیم، که پرچم ایستادگی در برابر استکبار و صهیونست بایستد.
Share
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
* کد امنیتی: