2019 January 18 - جمعه 28 دي 1397
شیرخوارگان حسینی در مصلای تهران با امام حسین (ع) و امام زمانشان بیعت کردند+عکس
کد مطلب: ٩٠٤٥ تاریخ انتشار: ٢٣ شهریور ١٣٩٧ - ١٥:٣٩ تعداد بازدید: 446
صفحه نخست » عمومی » خبر ویژه
اجتماع بزرگ مادران در عزای طفل شش ماهه کرب و بلا؛
شیرخوارگان حسینی در مصلای تهران با امام حسین (ع) و امام زمانشان بیعت کردند+عکس

شانزدهمین اجتماع بزرگ شیرخوارگان حسینی امروز در مصلی تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری عتبات، امروز به صورت همزمان در ایران و سایر کشورها مراسمی ویژه برای سربازان کوچک امام زمان (عج) برپا بود که باحضور پرشور خود آمده بودند تا به تمام جهانیان بگویند،که ما همواره در راه حسینی خواهیم ماند.مادران جوانی که بافرزندان کوچک خود به سوی مصلی رهسپار بودند.
*مصلی در شور و شوق حسینی
امروز روز مادرانی بود ،که  فرزندان خود را نذر قیام امام خود کرده بودند تا به جهانیان بگویند که راه حسین بن علی (ع)و طفل شیرخوارآن بزرگوار ادامه دارد.از حس وحال مادرانی باید گفت که همه یک صدا می گفتند :فرزندمان را آورده ایم که بیمه حضرت شود.
 
**مراسم آغاز شد
درابتدا آیاتی از قرآن کریم توسط قاری محترم تلاوت شد و درادامه گروه تواشیح،سرودی اجراکردند و پس ازآن فاطمه افشاریان فرزند شهید افشاریان چند بیتی از اشعار خود را برای حضار خواند.
درادامه دکترعبدالباقی دقایقی را به موضوع تربیت اسلامی فرزندان اشاره کردند,سپس حمیدرضابرقعی به شعر خوانی پرداختند و پس از آن فرزند شهید مدافع حرم فرامرزیان دکلمه ای را خواندند که بسیاری از مادران حاضر دراجتماع را تحت تآثیر قرارداده بود.
در میان جمعیت خانواده های مدافعین حرم هم دیده می شدند،کسانی که با پوست و استخوان خود این دلدادگی حسینی را بیشتر از همه درک می کردند.
در این میان مادری را دیدم که می گفت: فرزندم را بعد از 26 سال، حضرت علی اصغر(ع) بهم هدیه داده است .
در ادامه ی مراسم، مداح اهل بیت مرتضی طاهری  مدیحه سرایی کردند و در پایان حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی نائب رئیس مجلس دقایقی را به سخنرانی پرداختند.
انتهای پیام
Share
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
* کد امنیتی: