2018 December 14 - جمعه 23 آذر 1397
نماینده پارلمان لبنان: تا پای جان از امام خامنه‎ای دفاع خواهیم کرد
کد مطلب: ٩٣٨٤ تاریخ انتشار: ١٧ مهر ١٣٩٧ - ١٥:٢٢ تعداد بازدید: 105
صفحه نخست » دین » مطلب ویژه
نماینده پارلمان لبنان: تا پای جان از امام خامنه‎ای دفاع خواهیم کرد

نواف الموسوی نماینده پارلمان لبنان تأکید کرد که تا پای جان از امام خامنه ای دفاع خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری عتبات، «نواف الموسوی» عضو فراکسیون الوفاء للمقاومة در پارلمان لبنان گفت: جنگی که از سال 2006 برای نابودی مقاومت در لبنان و سایر کشورها آغاز شد، با پایداری مقاومت و ملت لبنان به شکست انجامید.

وی افزود: دشمن هم اکنون در تلاش است تا ارتباط میان ایران، سوریه و لبنان که حلقه های مقاومت به شمار می آیند را قطع کرده و در این راستا توطئه های فراوانی می آفریند که ورود تروریست های تکفیری به سوریه در چارچوب این توطئه قرار دارد.

الموسوی تصریح کرد: آمریکا پس از شکست در منطقه به ویژه در سوریه و لبنان به سراغ ایران آمد و به شیوه های مختلف درصدد سرنگونی نظام سیاسی ایران است.

نماینده پارلمان لبنان اظهار داشت که آمریکا پا را فراتر گذاشته و می خواهد کشور ایران را به قبایل، نژادها و قومیت ها تجزیه کند.

وی ادامه داد: از یک طرف جنگ تبلیغاتی و اطلاعاتی علیه ایران در جریان است و از سوی دیگر تحریم های اقتصادی نیز افزایش یافته است.

الموسوی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در تجمع بسیجیان در ورزشگاه آزادی گفت: ما باید به سخنان امام خامنه ای در تجمع بسیجیان در ورزشگاه آزادی تهران توجه کنیم که گفتند «تا جان در بدن داریم اجازه نخواهیم داد دشمنان بر ایران مسلط شود».

وی افزود: این سخنان نشان می دهد که امام خامنه ای تصمیم گرفته تا پای شهادت در این جنگ بماند.

عضو فراکسیون مقاومت بیان داشت: ما به رهبرمان که ما را در جنگ با اشغالگران صهیونیستی و متجاوزین تکفیری تنها نگذاشت، می گوییم که جانمان فدای شما، تا زمانی که جان در بدن داریم نخواهیم گذاشت دشمنان به شما آسیبی برسانند.

وی خطاب به رهبر معظم انقلاب گفت: شعار ما همیشه «تو را رها نکردیم ای حسین(ع)» بود و امروز می گوییم «ای رهبر و امام ما، ای علی ما تو را رها نکردیم، ما تو را رها نکردیم؛ ای رهبر معظم امام خامنه ای».

منبع ابنا

انتهای پیام

Share
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
* کد امنیتی: