2018 December 15 - شنبه 24 آذر 1397
ششمین جشنواره قرآنی الحافظون برگزار شد
کد مطلب: ٩٥٠٥ تاریخ انتشار: ٢١ مهر ١٣٩٧ - ١٠:٤٤ تعداد بازدید: 141
صفحه نخست » عمومی » خبر ویژه
ششمین جشنواره قرآنی الحافظون برگزار شد

ششمین جشنواره قرآنی الحافظون ویژه عموم مردم و بسیجیان تهران بزرگ برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری عتبات، ششمین دوره جشنواره قرآنی الحافظون ویژه حافظان قرآن کریم در گروه های سنی 8 سال به بالا و گروه های مختلف حفظ ، درکانون فرهنگی ورزشی مالک اشتر واقع در خیابان خاوران برگزار شد .

 

 

مسئول برگزاری این جشنواره ،خانم داوودی گفت : تعداد شرکت کنندگان این دوره نسبت به سالهای گذشته افزایش چشمگیری داشته است. امسال حدود 320 حافظ قرآن در این جشنواره حضور داشته اند که شرکت کنندگان بسیجی و افراد غیربسیجی محدوده منطقه 15 ، ورامین، قیامدشت و چند منطقه دیگر بوده اند.

 

 

وی افزود: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند ما باید بیش از 10 میلیون حافظ قرآن کریم داشته باشیم، این جشنواره برگزار گردیده و الحمدلله چند سالی هست که در کانون فرهنگی و زیرنظر ناحیه مالک اشتر و هر سال با کیفیت مطلوبی برگزار می شود.

 

 

فرمانده ناحیه مقاومت مالک اشتر، سرهنگ مغروری، در بازدید از این جشنواره گفت: با اشاره به این موضوع که قرآن محوریت فعالیت بسیج است، برای حافظان برتر هدایایی با توجه به سن شرکت کنندگان هر گروه در نظر گرفته می شود و نفرات برتر برای برگزاری مسابقات استانی به سپاه استان تهران معرفی می شوند .

 

 

 

 

 

انتهای پیام

Share
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
* کد امنیتی: