2018 December 15 - شنبه 24 آذر 1397
نرخ حمل و نقل عراق در اربعین اعلام شد
کد مطلب: ٩٥٢٨ تاریخ انتشار: ٢٢ مهر ١٣٩٧ - ١٠:١٠ تعداد بازدید: 126
صفحه نخست » عمومی » خبر ویژه
نرخ حمل و نقل عراق در اربعین اعلام شد

رئیس ستاد بازسازی عتبات نجف اشرف: کرایه ون از مهران تا نجف ۱۷ هزار دینار می باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری عتبات علیرضا فداکار رئیس ستاد بازسازی عتبات  نجف اشرف با اشاره به هزینه‌های حمل و نقل در عراق، افزود: کرایه ون از مهران تا نجف ۱۷ هزار دینار و کرایه سواری چهار نفره برای هر نفر ۲۵ هزار دینار است که از مرز مهران تا کربلا نیز همین میزان کرایه پیش‌بینی شده است. البته ممکن است در مرز، دینار به قیمت بیشتری عرضه شود، به همین دلیل توصیه می‌کنیم که زائران به ویژه افرادی که قصد زیارت به سامرا و کاظمین را دارند، در ایران  ار مورد نیاز خود، یعنی دینار را تهیه و به همراه داشته باشند.

 

فداکار افزود: زائرین از شهر نجف تا کربلا را عمدتا پیاده مشرف می‌شوند، کرایه اتوبوس و ون ۳ هزار و ۵۰۰ دینار و سواری چهار نفره، برای هر نفر ۶ هزار دینار است. هزینه کرایه‌ها از نجف تا کاظمین با ون و اتوبوس‌ها ۹ هزار دینار و با سواری چهار نفره برای هر نفر ۱۴ هزار دینار می باشد. همچنین از کربلا تا کاظمین با اتوبوس‌های حرم امام حسین (ع) رفت و برگشت به همراه زیارت دو طفلان مسلم، ۷ هزار دینار و با سواری چهار نفره فقط رفت ۱۰ هزار دینار است.

 

وی گفت: از شهر مقدس کربلا تا مهران با اتوبوس‌های حرم امام حسین (ع) ۱۵ هزار دینار است که تمامی مبالغ کرایه‌ها بر اساس دینار، با توجه به افزایش دلار و دینار عراقی به نرخ دیروز شنبه 21 مهرماه، به ازای هر ۱۰۰۰ دینار برابر با ۱۳ هزار تومان است.

انتهای پیام

Share
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
* کد امنیتی: