2019 January 19 - شنبه 29 دي 1397
زائران بدون سیمکارت آدرس نزدیکترین پایگاه های امدادی خود را دریافت کنند
کد مطلب: ٩٦٦٥ تاریخ انتشار: ٠٩ آبان ١٣٩٧ - ١٤:٣٤ تعداد بازدید: 232
صفحه نخست » عمومی » خبر ویژه
سلیمی به خبرگزاری عتبات خبر داد؛
زائران بدون سیمکارت آدرس نزدیکترین پایگاه های امدادی خود را دریافت کنند

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور گفت:زائران میتوانند حتی بدون سیمکارت با شماره 112 (ندای امداد) تماس گرفته و آدرس نزدیکترین پایگاه های امدادی خود را دریافت کنند.

مرتضی سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور  در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری عتبات،با اشاره به اقدامات کلی این سازمان هم زمان با ایام سوگواری سید الشهداء(ع) برای زائران مسیر پیاده روی اربعین در داخل کشور و مراجعه بیش از 50 هزار نفر از زائران به مراکز امدادی اظهار داشت:در همین راستا  470 پایگاه ثابت و120 قرارگاه در استان های مجاور مسیر پیاده روی اربعین برای بهره مندی از خدمات امدادی سازمان امداد و نجات کشور ایجاد شده است .

وی در ادامه افزود:4 فروند بالگرد در استان های معین برای مراجعه و استفاده زائران در نظر گرفته شده  که از این تعداد  226  نفر به مراکز در مانی منتقل ، 17هزارنفر اسکان اضطراری و 172نفر از  مصدومین به بیمارستان های مهران ،خرمشهر و آبادان منتقل شدند .

سلیمی تصریح کرد:عملیات امداد و نجات برای زائران اربعین حسینی تا 11 آبان ماه به صورت پلکانی با تو جه به کاهش تعداد زائران ادامه خواهد داشت که 470 پایگاه برای خدمات رسانی به افراد پیش بینی شده است.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور عنوان کرد:زائران میتوانند حتی بدون سیمکارت  با شماره 112 (ندای امداد) تماس گرفته و آدرس نزدیکترین  پایگاه های امدادی  خود را دریافت کنند.
انتهای پیام
Share
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
* کد امنیتی: