2019 January 19 - شنبه 29 دي 1397
نسل شیعیان بی گناه در خطر انقراض
کد مطلب: ٩٧٠٩ تاریخ انتشار: ١٩ آبان ١٣٩٧ - ٠٨:٥٠ تعداد بازدید: 143
صفحه نخست » دین » مطلب ویژه
کودکان یمن ،در گرداب تصمیم گیری های قدرتمدان ظالم افتاده است و به علت جنگ سنگین در معرض خطر مرگ قرار دارند.
نسل شیعیان بی گناه در خطر انقراض

کودکان یمن، این روزها در بیمارستان الطوره باخطر مرگ ناگهانی مواجه هستند.در حدیده و استان های مجاور آن، هزاران کودک بی گناه مبتلا به سو تغذیه حاد وشدید در یمن، و برخی از آنها به سخت ترین بیماری ها مبتلا هستد.
تشدید جنگ و جلوگیری از ارائه کمک از جمله دارو، آب تمییز و مواد غذایی و درمانی به کودکان مبتلا به سو تغذیه حاد، خطر از بین رفتن نسل های آینده را فراهم می کند .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری عتبات؛ کودکان یمن ، در گرداب تصمیم گیری های  قدرتمندان ظالم افتاده اند و به علت  جنگ سنگین در معرض خطر مرگ قرار دارند.

جنگی که قدرتمندان سعودی و اماراتی فقط به دنبال منافع سیاسی و اقتصادی خود هستند و چشمان خود را به روی کودکان و مردم بی گناه یمن بسته اند و به خاطر این قدرت طلبی، کودکان مظلوم یمن را از بین می برند.
سکوت  سازمانی که خود را حامی حقوق بشر می داند،برای مردمی که این روزها حامی مردم مظلوم یمن هستند،تعجب برانگیز ومبهم است .
 
وقتی به مردم یمن می اندیشم،بیشتر از هرلحظه ای یاد  اهل بیت (ع) برایم زنده می کند و این ظالمان نوادگان همان ظالمانی هستند که روزی در تاریخ حتی به کودک شش ماهه هم رحم نکردند.
 
آرامش چه واژه سنگینی است، برای مردم یمنی که این روزها برایشان معنا ندارد و شب ها به جای اینکه سر بر بالین بگذارند، هراسان و نگران به دنبال مکان امنی هستند تا خانواده خودرا پنهان کنند.
خانه برایشان واژه ای گنگ و نامفهوم است و برخرابه هایی زندگی می کنند که روزی برایشان خانه بود.


کودکان یمن، این روزها در بیمارستان الطوره با خطر مرگ ناگهانی مواجه هستند‌.

در حدیده و استان های مجاور آن، هزاران کودک بی گناه مبتلا به سو تغذیه حاد وجود دارد که برخی از آنها به سخت ترین بیماری ها مبتلا هستند.

تشدید جنگ و جلوگیری از ارائه کمک از جمله دارو ،آب تمیز و مواد غذایی و درمانی به کودکان مبتلا به سو تغذیه حاد، خطر از بین رفتن نسل های آینده را  دو چندان می کند.

انتهای پیام/

 

 

Share
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
* کد امنیتی: